Виготовлення металоконструкцій

Наші можливості

Виробництво будівельних металоконструкцій - один з видів діяльності ДМЗ «Карпати». ДМЗ «Карпати» спеціалізується на виготовленні конструкцій для промислового і цивільного будівництва, мостових металоконструкцій, нестандартних металоконструкцій, таких як бункера, лійки, силоси для зберігання сипучих матеріалів.

Металеві конструкції ДМЗ «Карпати» завжди отримують хороші відгуки від замовників і монтажників завдяки незмінно високій якості виготовлення, прекрасної збіжності і легкості монтажу, відмінному зовнішньому вигляду.

Сертифікати якості

Завод сертифікований згідно європейських норм EN 1090-2 «Технічні вимоги до сталевих конструкцій» та ISO 3834-2 «Вимоги до якості виконання зварювання плавленням металевих матеріалів». Завдяки цьому, металоконструкції ДМЗ поставляються не тільки по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

Основні елементи металоконструкцій

ДМЗ «Карпати» випускає різні елементів металоконструкцій. З цих елементів будуються складні промислові будівлі, виробничі і складські приміщення, торгово-розважальні центри, фрукто- та овочесховища.

Список елементів металоконструкцій:
• Колони, балки, ригелі, зв'язки, фахверки;
• зварні двутаври перетином до 1500 мм, в т.ч. двутаври змінного перерізу;
• Підкранові колії;
• Ферми різних типів, в т.ч. з профільних, круглих труб, куточків, швелерів;
• Майданчики, косоури, огорожі та перила різних типів, в т.ч. за європейським зразком з круглих труб (фрезеровані або сплющені з'єднання);
• Бункери, воронки, силоси для сипучих матеріалів..

Етапи виробництва металоконструкцій

Високий рівень якості досягається, по-перше, завдяки досвіду і професіоналізму робітників та інженерно-технічного персоналу заводу, а, по-друге - використанню сучасного металообробного обладнання з ЧПУ.

01

Вхідний контроль металопрокату

Контроль проводиться з метою запобігання запуску у виробництво продукції, яка не відповідає вимогам креслень КМ і КМД. Перевіряємо наявність сертифіката на металопрокат - термін дії, номер партії, номер плавки, хімічний склад, механічні властивості і т.д.

02

Заготівля деталей згідно докладних технологічних карт

ДМЗ «Карпати» укомплектований сучасним металообробним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє виготовляти різні деталі з високим рівнем точності і високо тримати планку якості продукції.

03

Первинне дробеструйне очищення металопрокату від прокатної окалини і іржі

Очищення металевих поверхонь перед такими процесами, як зварювання або фарбування - це необхідний виробничий процес, який дозволяє значно підвищити якість заготовок, видалити з них все забруднення, іржу, окалину і інші компоненти, які можуть негативно позначитися на рівні зчеплення покриття з заготівлею або надійності зварного з'єднання.

04

Збірка елементів металоконструкцій згідно креслень КМД

Креслення КМД розроблені докладно і детально в заводських конструкторських бюро ДМЗ «Карпати». Збірка здійснюється досвідченими фахівцями під контролем представників підрозділу технічного контролю.

05

Cварка

Неякісні зварні шви є основним місцем зародження і розвитку тріщин в конструкціях. У нас працюють досвідчені співробітники, з високим рівнем знань і умінь у сфері зварювальних технологій. Для зварювальних робіт ми використовуємо матеріали та обладнання світового рівня від лідерів галузі, це дозволяє нам виконувати виключно якісні зварні роботи.

06

Остаточне дробеструйне очищення вже готових конструкцій

Металеві конструкції легше, ніж інші матеріали, піддаються руйнівному впливу корозії. Щоб уникнути цього, проводиться фінальна дробеструйна обробка. Оброблена таким чином поверхня залишається чистою і готової до подальшої обробки, що значно підвищує термін служби деталей.

07

Нанесення антикорозійного захисту

Антикорозійний захист призначений для додання антикорозійних властивостей металевих поверхонь, що дозволить захистити будь-яку поверхню від корозії, продовжити життя конструкції та деталі, позбавивши її від ремонту, або повної заміни складової.

08

Упаковка металоконструкцій і підготовка до відправки

Упаковка конструкцій здійснюється відповідно до вимог замовників. Кожен елемент конструкції супроводжується заводським паспортом якості.