Виробництво контейнер-цистерн

Наші Контейнер-цистерни

Ми пропонуємо такі типи контейнерів як: контейнер-цистерна моделі КЦ-24,5 для зріджених вуглеводневих газів, контейнер-цистерна моделі КЦХ-22,5 для бітуму та каніфоля, контейнер КСГ-45 для сипучих вантажів та контейнер-цистерна моделі КЦХ-24 для КАС.

Контейнер К-4556

Контейнер-цистерна КЦ-24,3

Контейнер-цистерна КЦХ-22,5

Контейнер-цистерна КЦХ-24

Наше виробництво

Ми єдине підприємство в Україні

ДМЗ «Карпати» – це єдине підприємство в Україні, що займається виготовленням контейнер-цистерн багатьох типів, включаючи їх модернізацію та ремонт. Кожний контейнер має сертифікат Регістру судноплавства України.

Чому наші контейнер-цистерни найкращі?

Високий технологічний рівень виробництва, справжній професіоналізм нашої команди та досвід роботи в міжнародному середовищі є нашими найважливішими конкурентними перевагами. Ми пишаємося тим, що задаємо темп і новий галузевий стандарт бізнесу і виробничих технологій.

01

Найсучасніше обладнання

Для реалізації продукції, наша компанія використовує найсучасніше обладнання, передові технології і тільки якісні матеріали. Саме завдяки такому підходу, нам вдається тримати дуже високий стандарт якості нашої продукції.

02

Тільки кваліфіковані фахівці

Наша команда - це згуртований колектив професійних співробітників з високою кваліфікацією, які забезпечують високу якість продукції, що випускається. Наша команда формувалася протягом багатьох років і продовжує поповнюватися новими професіоналами, ми дійсно пишаємося своїм колективом.

03

Міжнародні стандарти якості

Наша компанія однією з перших на ринку України налагодила свій виробничий процес відповідно до міжнародних стандартів якості. Крім міжнародних стандартів якості, ми також дотримуємося власних високих вимог до виробничих процесів, встановлених в компанії в рамках власної Системи Менеджменту Якості, що діє на міжнародному рівні.

04

Першокласний рівень сервісу

Забезпечення першокласного сервісу - це один з найважливіших пріоритетів в стратегії розвитку нашої компанії. Завдяки ефективному і далекоглядному менеджменту, вдалому технічному оснащенню виробничих потужностей і, звичайно, злагодженій роботі персоналу підприємства, наші клієнти завжди залишаються задоволені.