Ремонт вагонів

Наші потужності

ДМЗ «Карпати» здійснює поточний, деповський та капітальний ремонт з продовження терміну служби вантажних вагонів. Сучасна організація ремонтного процесу дозволяє скоротити період простою вагонів і гарантує максимальну якість ремонту. Завдяки постійній наявності необхідних для ремонту деталей, вузлів та запасних частин, ми гарантуємо проведення ремонту у строго встановлені терміни.

5

Щоденний потік відремонтованих вагонів

>1000

Вагонів ремонтуються щороку

>45

Років на ринку вагонобудування України

800

Співробітників працює в компанії сьогодні

В ході даних ремонтів ліквідуються всі несправності, а також проводиться заміна окремих деталей та вузлів. У нас відсутня оплата за маневрові роботи, а також є можливість формування власного обмінного резерву. Наша компанія також здійснює ремонт колісних пар, капітальний ремонт зі зміной елементів, середній та поточний ремонт з/без обточування поверхні колеса. Фарбування (повне або часткове) відбувається у спеціальних фарбувальних камерах з використанням німецької фарби компанії Wilckens Farben GmbH з гарантією від виробника на 5 років.

Наше виробництво

Етапи ремонту вагонів

Своєчасний і якісний ремонт вагону - це запорука його довгої і безвідмовної роботи, а також гарантія безпеки його експлуатації. Наша сучасна організація ремонтного процесу дозволяє скоротити період простою вагонів і гарантує максимальну якість ремонту.

Кожен вид ремонту здійснюється у суворій відповідності до вимог міжнародної системи стандартів якості ISO 9001-2009. ДМЗ «Карпати» має всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення вищевказаних ремонтних робіт.

01

Ремонт

Перед початком будь-яких ремонтних робіт наші досвідчені майстри проводять детальний огляд і аналіз пошкоджень вагонів. Тільки після цього складається план ремонтних робіт. В ході даних ремонтів ліквідуються всі несправності, а також проводиться заміна окремих деталей та вузлів. У нас відсутня оплата за маневрові роботи, а також є можливість формування власного обмінного резерву. Ми здійснюємо поточний, деповський та капітальний ремонт з продовження терміну служби вантажних вагонів.

02

Ремонт колісних пар

Наша компанія також здійснює ремонт колісних пар: капітальний ремонт зі зміной елементів, середній та поточний ремонт з/без обточування поверхні колеса. Ми виконуємо роботи у новому власному колісному цеху, що оснащенний гідравлічним пресом, верстатами для обточування, кранами та дефектоскопом для повної ревізії.

03

Модернізація

У розпорядженні підприємства є новітнє обладнання, а фахівці заводу в процесі своєї роботи застосовують інноваційні технології. Завдяки цьому, ремонт вантажних вагонів всіх типів та ремонт окремих його вузлів проводиться максимально якісно та оперативно.

04

Фарбування

Фарбування (повне або часткове) відбувається у спеціальних фарбувальних камерах з використанням німецької фарби компанії Wilckens Farben GmbH з гарантією від виробника на 5 років.