Вагонобудування

Наші вагони

ДМЗ «Карпати» має найбільшу динаміку приросту виробництва і входить в трійку лідерів з вантажного вагонобудування. В той же час завод «Карпати» є першим в Україні підприємством, що здійснило випуск зерновоза об’ємом 120 м³.

Вагон-хопер 19-6869

Вагон-хопер 19-9951

Напіввагон 12-9745

Вагон-хопер 19-9967

Вагон-платформа 13-9589

Критий вагон 11-9983

Вагон-самоскид 32-8525

Вагон-хопер 19-9982

Наше виробництво

Брендування ваших вагонів

ДМЗ «Карпати» вірить у силу бренду. Створення особливого фірмового стилю підвищує репутацію компанії і дає їй унікальну ідентичність на конкурентному ринку. Брендування вагонів - це закріплювач впізнаваності вашого бренду. Як і почерк людини, це ваш відбиток на залізничному ринку, який ви зможете назавжди пов’язати у свідомості аудиторії зі своєю компанією.

Чому наші вагони найкращі?

Можливість швидкого переналагодження на випуск нової продукції вирізняє нас з-поміж інших. Ми прагнемо бути кращими у всіх сферах своєї діяльності для того, щоб підтримати лідируючі позиції в залізничній галузі. Ми пишаємося тим, що задаємо темп і новий галузевий стандарт бізнесу і виробничих технологій.

01

Найсучасніше обладнання

Для реалізації продукції, наша компанія використовує найсучасніше обладнання, передові технології і тільки якісні матеріали. Саме завдяки такому підходу, нам вдається тримати дуже високий стандарт якості нашої продукції.

02

Тільки кваліфіковані фахівці

Наша команда - це згуртований колектив професійних співробітників з високою кваліфікацією, які забезпечують високу якість продукції, що випускається. Наша команда формувалася протягом багатьох років і продовжує поповнюватися новими професіоналами, ми дійсно пишаємося своїм колективом.

03

Міжнародні стандарти якості

Наша компания одной из первых на рынке Украины наладила свой производственный процесс в соответствии с международными стандартами качества. Кроме международных стандартов качества, мы также придерживаемся собственных высоких требований к производственным процессам, установленных в компании в рамках собственной Системы Менеджмента Качества, действующей на международном уровне.

04

Першокласний рівень сервісу

Забезпечення першокласного сервісу - це один з найважливіших пріоритетів в стратегії розвитку нашої компанії. Завдяки ефективному і далекоглядному менеджменту, вдалому технічному оснащенню виробничих потужностей і, звичайно, злагодженій роботі персоналу підприємства, наші клієнти завжди залишаються задоволені.