Виготовлення ємностей

Наші можливості

Виробляємо ємності промислового і побутового призначення, резервуари для харчових продуктів, для зберігання/перевезення нафтопродуктів і паливні баки. Пропонуємо найкращі варіанти наземного і підземного застосування з оптимальними формами, обсягами та розмірами конструкцій. Виготовляємо горизонтальні і вертикальні варіанти.

Ми виробляємо ємності будь-якої складності

Завод сертифікований згідно європейських норм EN 1090-2 «Технічні вимоги до сталевих конструкцій» та ISO 3834-2 «Вимоги до якості виконання зварювання плавленням металевих матеріалів». Завдяки цьому, металоконструкції ДМЗК поставляються не тільки по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

Класифікація ємностей

Ємності широко використовуються на різних видах підприємств. Найбільш простий приклад використання резервуарів на промисловому підприємстві - ємності для зберігання нафти і нафтопродуктів, а ємності для зберігання води застосовуються в тому чи іншому вигляді на всіх без винятку промислових підприємствах.

Залежно від сировини, з якого виготовляють ємності, їх поділяють на:
• Металеві;
• Залізобетонні;
• Земляні;
• Синтетичні.

Орієнтуючись на призначення, резервуари поділяються на:
• Ємності для води;
• Сховища в'язких субстанцій;
• Відстійники;
• Сховища нафтопродукті.

Види наших ємностей

Багатий досвід виробництва дозволяє нашій компанії виготовляти резервуари різного призначення серійно і штучно, для зберігання широкого спектру харчових і поточних речовин і компонентів.

01

Апарати з перемішуючими пристроями

Призначені для проведення різноманітних технологічних процесів в рідких однофазних і багатофазних середовищах, випускаються об’ємом від 1 до 16 м³.

02

Резервуар вертикальний сталевий

Призначені для прийому і зберігання нафтопродуктів, випускаються об’ємом від 200 до 5000 м³.

03

Резервуари під тиском

Горизонтальні та вертикальні апарати для прийому, зберігання та видачі рідких та газоподібних середовищ, об'ємом до 100 м³, при умовному тиску до 1.6 Мпа, із вуглецевих та корозійностійких сталей. Апарати можуть бути як цільнозварними так і роз'ємними, можуть використовуватись як відстійники, а апарати объемом від 3 м³ - пристосовані для транспортування на автомобілях.

04

Резервуари для зберігання та видачі нафтопродуктів

Резервуари для зберігання та видачі нафтопродуктів для комплектації АЗС. Мають багато видів - стальні, горизонтальні, наземного та підземного виконання, з одинарною та подвійною оболонкою, одно та багатосекційні. Гідроізоляція резервуарів проводиться матеріалом типу «Техноеласт» (полімерний модифікатор армований поліестерним матеріалом), який гарантує електронепроникність до 5000 V, водонепроникність при тиску 0,2 МПА (20 м водяного стовпа), товщина покриття 4,0-4,2 мм. Міжкорпусний простір заповнюється інгібітором. Резервуари можуть поставлятися в комплекті з технологічними колодязями та виготовленням технологічного обладнання на кришку люка згідно креслень замовника. Після монтажу на місці установки проводиться пневмовипробування резервуара.