Виробництво

Наше виробництво

На сьогоднішній день у власності підприємства знаходиться земельна ділянка загальною площею 20 га. На цій території функціонує 24 будівлі та споруди. Завод експлуатує власну електропідстанцію потужністю 35 кВт і мережу під'їзних залізничних шляхів протяжністю 5,7 км. Виробничі потужності переробляють на місяць близько 2,5 тис. тонн металопрокату, лиття і комплектуючих, а чисельність штату складає 800 чоловік.

01

Цех металоконструкцій

На наявному в цеху обладнанні проводиться широка гама різних середніх і великогабаритних металоконструкцій. ДМЗ «Карпати» спеціалізується на виготовленні конструкцій для промислового і цивільного будівництва, мостових металоконструкцій, нестандартних металоконструкцій, таких як бункера, лійки, силоси для зберігання сипучих матеріалів.

02

Колісний цех

Колісний цех ДМЗ «Карпати» укомплектований найсучаснішим обладнанням лідерів ринку. У колісному цеху відбувається повний ремонт колісних пар, що надходять в ремонт, зі зміною елементів. У роликовому відділенні цеху ремонтуються підшипники для колісного цеху.

03

Котельний цех

Наш котельний цех - виробниче приміщення в структурі підприємства, призначене для виробництва теплової енергії, для опалення, теплопостачання і виробничих потреб. Персонал котельного цеху обслуговує котельню і теплові мережі, що дозволяє оперативно вирішувати питання пов'язані з теплопостачання і не залежати від зовнішніх факторів.

04

Вагонобудівний цех

ДМЗ «Карпати» має найбільшу динаміку приросту виробництва і входить в трійку лідерів по вантажного вагонобудування. Наша компанія вже більше 45 років на ринку вагонобудування України. На даний момент ми виробляємо 8 моделей вантажних вагонів.

05

Лазерний цех

На виробничих лініях лазерного цеху використовуються лазери високої потужності. Це дозволяє обробляти матеріали, що легко деформуються і матеріали з твердих сплавів. Завдяки лазерному цеху стала можлива високошвидкісна різка тонколистової сталі, що в свою чергу дозволяє ДМЗ «Карпати» нарощувати виробничі потужності.

06

Контейнерний цех

ДМЗ «Карпати» - це єдине підприємство в Україні, яка займається виготовленням контейнер-цистерн багатьох типів, включаючи їх модернізацію і ремонт. Кожен контейнер має сертифікат Регістру судноплавства України.

07

Малярський цех

Малярський цех - це спеціально обладнане приміщення, в якому маляр може легко і зручно підготувати фарбу, шпаклівку, клей, мастику, а також інші матеріали, завдяки яким можна провести ремонтно-фарбувальні роботи для будь-якої металоконструкції в найкоротший термін, не втрачаючи якість фарбування.