Прес-центр

Наші новини

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ознайомився з виробничими потужностями ДМЗ «Карпати»

У межах робочої поїздки на Миколаївщину, голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав ТОВ ДМЗ «Карпати» у Новому Роздолі – сучасне українське вагонобудівне підприємство.

Читати докладніше

«ОТП Лізинг» надав 118 млн гривень «Нібулону» на покупку 108 вагонів-зерновозів

Ми довго йшли до цієї угоди і дуже щасливі, що зробили цей крок. «Нібулон» - це наш перший клієнт з 2010 року, наша співпраця - це наша гордість. Вагони зроблені на заході України в славному місті Новий Розділ українськими руками і мізками, з українського металу.

Читати докладніше

ДМЗ «Карпати» обговорює можливість виробництва декількох видів продукції для світових ринків

Дослідно-механічний завод «Карпати» веде переговори з низкою європейських підприємств по виробництву декількох видів продукції для ЄС і світового ринку.

Читати докладніше

В 2019 ДМЗ «Карпаты» увеличил выпуск грузовых вагонов на 40%

Протягом 2019 року ДМЗ «Карпати» (Новий Розділ, Львівська обл.) Випустив 1 428 вантажних вагонів, що на 40% більше, ніж в 2018-му. Тоді виробничий результат склав тисячі двадцять-два вагона.

Читати докладніше

Завод «Карпати» випустив 1000-й зерновоз

За 5 років виробництво вагонів на ДМЗ «Карпати» зросла в 10 разів - до 150 вагонів на місяць. Щоб досягти таких показників, в цьому році підприємство подвоїло кількість персоналу і в п'ять разів збільшило продуктивність.

Читати докладніше

Карпатські вагони на Rail Expo 2019 - нові зерновози, контейнери, залізнична платформа

На відкритій експозиції виставки Rail Expo 2019 «Карпати» також представлять власну залізничну платформу для перевезення контейнерів і безпосередньо асортиментний ряд контейнерів власного виробництва.

Читати докладніше

8 фактів про роботу вагонобудівного заводу ДМЗ «Карпати»

ДМЗ «Карпати» був створений в 1970-х для обслуговування гірничо-хімічної промисловості і входив в структуру Міністерства сільського господарства. Виробництво залізничної продукції освоїв менш ніж десятиліття тому.

Читати докладніше

Елеватор з Вінниці подвоїв парк вагонів-зерновозів

Нарощування власного парку вагонів-зерновозів дасть підприємству додаткові конкурентні переваги, а також надасть можливість клієнтам елеватора додатково оптимізувати логістичні ризики і отримати якісний експедиторський сервіс.

Читати докладніше

Вагонобудівний завод «Карпати» в Новому Роздолі на Львівщині випускає 150 вантажних вагонів на місяць

У минулому році завод подолав показник в 1000 випущених вантажних вагонів на рік. Він освоїв випуск п'яти видів вантажних вагонів, в тому числі чотиривісних піввагонів 12-9745, зерновозів двох типів - моделі 19-6869 і 19-9951. Крім того, завод випускає вагони-хопери для цементу і окатишів і проводить ремонт вантажних залізничних вагонів.

Читати докладніше

«Нібулон» вперше власним парком зерновозів відправив зерно до Миколаєва

20 вагонів-зерновозів, придбаних СП «НІБУЛОН» в червні цього року, навантажені на одному з комплексів компанії - філія «Смотрич» (Кам'янець-Подільський район, Хмельницька обл.) І вже відправлені в перевантажувального терміналу в місті Миколаїв.

Читати докладніше

«У «Нібулона» з'явилися власні вагони-зерновози

На початку червня поточного року повідомлялося, що парк приватних вагонів-зерновозів в Україні вперше перевищив кількість таких вагонів у «Укрзалізниці». Таких вагонів у приватників за станом на 5 червня нараховувалось 11 800 одиниць.

Читати докладніше

ТОВ ДМЗ «Карпати» входить до складу провідної трійки високотехнологічних виробництв галузі в Україні

Продуманий менеджмент, сприяння новаторським ініціативам персоналу і створені адміністрацією умови для продуктивної праці і відпочинку колективу дали вражаючий результат.

Читати докладніше

УКРГАЗБАНК підсилює підтримку вітчизняних вагонобудівників ДМЗ «Карпати»

УКРГАЗБАНК збільшив обсяг підтримки вітчизняних вагонобудівників Дослідно-механічного заводу «Карпати», який функціонує у Львівській області. Так, Укргазбанком була надана гарантія на користь холдингу «Метінвест» в розмірі 50 млн грн.

Читати докладніше

Кусто Лоджистикс закупила 25 вагонів-зерновозів

Ми придбали 25 сучасних вагонів нової модифікації. «Кусто Лоджистікс» прийшла в цей бізнес не на один день і не на рік, ми плануємо розвиток «Кусто Лоджистікс» виключно в довгостроковій перспективі. Один із доказів цього - придбання вагонів-зерновозів.

Читати докладніше

ТОВ «Карпати»: Попит змушує тримати курс на зростання

Виготовлення ємнісного обладнання, автогідропідіймача, великогабаритного іменника обладнання (такого, що виготовляється за спецзамовленням в одиничному варіанті), механічна обробка великогабаритного устаткування - на це здатний тільки один завод в Західному регіоні. Той, що дослідно-механічний.

Читати докладніше

Як у Львівській області виробляють вантажні вагони

ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» випускає хімічне, гірничо-рудне, насосне обладнання, ємкості та резервуари для АЗС і транспортування нафтопродуктів, автовишки АГП, запасні частини до хімічного і гірничо-рудного обладнання, товари народного споживання та ін.

Читати докладніше