Історія компанії

Історія заводу «Карпати» починається ще з 70-х років минулого сторіччя. Основне призначення тодішнього ремонтно-механічного заводу було обслуговування гігантів хімічної та нафтопереробної промисловості Радянського Союзу.

Першою продукцією заводу були в основному різновиди гірничошахтного обладнання, металеві шпали для крокуючих екскаваторів, змійовики для апаратів цеху виплавки сірки, технологічні ємності та ціла низка іменникового обладнання для технологічного циклу підземної виплавки сірки.

Шлях в тисячі кілометрів, пройдений нашими вагонами, почався з одного кроку.

Основним завданням тодішнього виробництва було виготовлення складного технологічного і великогабаритного устаткування для потреб підприємств галузі. У 1993-1994 рр. завод пройшов процес акціонування і став автономною одиницею народного господарства України.

У 2012 році було створено сьогоднішнє товариство з обмеженою відповідальністю дослідно-механічний завод «Карпати» з орієнтацією на розвиток вантажного вагонобудування.

На сьогоднішній день у власності підприємства знаходиться земельна ділянка загальною площею 20 га. На цій території функціонує 24 будівлі та споруди. Завод експлуатує власну електропідстанцію потужністю 35 кВт і мережу під'їзних залізничних шляхів протяжністю 5,7 км. Виробничі потужності переробляють на місяць близько 2,5 тис. тонн металопрокату, лиття і комплектуючих, а чисельність штату складає 800 чоловік.

Оновлення машинного парку, розвинення технологій лазерної різки, обробки на верстатах з ЧПУ, досягнення суттєвої механізації та автоматизації процесів призвело до значного росту об’ємів виробництва. Настав процес модернізації та реконструкції, процес ребрендингу та підвищення корпоративної культури.

Наше виробництво