Виготовлення ємностей

Наші можливості

Виробляємо ємності промислового і побутового призначення, резервуари для харчових продуктів, для зберігання/перевезення нафтопродуктів і паливні баки. Пропонуємо найкращі варіанти наземного і підземного застосування з оптимальними формами, обсягами та розмірами конструкцій. Виготовляємо горизонтальні і вертикальні варіанти.

Ми виробляємо ємності будь-якої складності

Завод сертифікований згідно європейських норм EN 1090-2 «Технічні вимоги до сталевих конструкцій» та ISO 3834-2 «Вимоги до якості виконання зварювання плавленням металевих матеріалів». Завдяки цьому, металоконструкції ДМЗК поставляються не тільки по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

Класифікація ємностей

Найбільш простий приклад використання резервуарів на промисловому підприємстві - ємності для зберігання нафти і нафтопродуктів. До ємностей резервуарів цієї категорії пред'являються найвищі вимоги. Ємності для зберігання води (питної, пожежної, для господарських потреб, стічної і т.д.) застосовуються в тому чи іншому вигляді на всіх без винятку промислових підприємствах.

Залежно від сировини, з якого виготовляють ємності, їх поділяють на:
• Металеві;
• Залізобетонні;
• Земляні;
• Синтетичні.

Орієнтуючись на призначення, резервуари поділяються на:
• Ємності для води;
• Сховища в'язких субстанцій;
• Відстійники;
• Сховища нафтопродукті.

Види наших ємностей

Багатий досвід виробництва дозволяє нашій компанії виготовляти серійно і штучно резервуари різного призначення для зберігання широкого спектру харчових і поточних речовин і компонентів.

01

Резервуар горизонтальний сталевий


Для зберігання рідких і маслянистих субстанцій застосовують РГС. Обсяг даних ємностей становить 3-100 м³. Крім звичайних баків, виготовляють РГСД - двостінні ємності. Щоб посилити виріб, його постачають діафрагмами жорсткості, накладками, зверху монтують люк, роблять технологічні доступи. Після установки конструкції, вона проходить випробування надлишковим тиском.

02

Резервуар вертикальний сталевий

Як сховище для нафтопродуктів застосовують РВС. Сировина для виготовлення цих ємностей - метал у вигляді рулонів або аркушів. Для верхньої частини резервуара використовують матеріал товщиною 3-10 мм, а його зварювання виробляється слабким швом. Це знижує ймовірність вибухів. У виготовленні дна ємності використовують матеріал товщиною 5-30 мм. Різновиди таких ємностей забезпечуються або понтоном, або плаваючою дахом.

03

Резервуар під тиском

Для доставки і зберігання газу, різних горючих рідин, в основному використовують судини під тиском. Цей вид резервуарів дуже небезпечний. Тому їх експлуатація на увазі дотримання належних правил. З цією метою подібні ємності забезпечуються запобіжним клапаном, запірною арматурою і різними вимірювальними приладами. Приклади судин під тиском - газові балони, ємності для дайвінгу, опалювальні котли і т.д.

04

Підземні горизонтальні дренажні конструкції


В якості тимчасового сховища нафтопродуктів і їх відходів, а також стічної води, застосовують підземні горизонтальні резервуари. Це металеві ємності у вигляді конусоподібного циліндра. У верхньому відділі конструкції є 2 люка. Один з них використовується в якості контрольного доступу, другий - для завантаження. Цей вид резервуарів добре зарекомендував себе у важкій промисловості. Люки дозволяють охороняти навколишнє середовище від впливу субстанцій, що знаходяться в ємностях.