Про компанію

ДМЗ «Карпати» - це сучасне українське вагонобудівне підприємство. Основними напрямками діяльності є будівництво вантажних вагонів, ремонт рухомого складу, виготовлення контейнер-цистерн, ємностей, металоконструкцій і АГП. Високий технологічний рівень виробництва, справжній професіоналізм нашої команди і досвід роботи в міжнародному середовищі є найважливішими конкурентними перевагами компанії.

Можливість швидкого переналагодження на випуск нової продукції відрізняє наше підприємство серед інших. Ми постійно розвиваємося, намагаючись раціонально використовувати свої ресурси.

Наша продукція

За останні 3 роки ДМЗ «Карпати» зарекомендувало себе істотними виробничими досягненнями на ринку. Протягом цього часу підприємством було побудовано і атестовано колесо-роликовий цех, ділянку виробництва триангелей, ділянку по ремонту автозчепів і АГП, отриманий атестат на ТО вантажних вагонів з відхиленням, деповського та капітального ремонтів та капітальний ремонт з продовженням терміну служби.

>1500

Вагонів виробляється щорічно

150

Контейнерів виробляється щорічно

>45

Років на ринку вагонобудування України

800

Співробітників працює в компанії сьогодні

Ми віддані ідеї поваги і порядності, перш за все, в ставленні до своїх співробітників, а також до клієнтів, партнерів і постачальників компанії. Для нас надзвичайно важлива репутація нашої компанії. Ми прагнемо бути кращими у всіх сферах своєї діяльності з тим, щоб підтримувати лідируючі позиції в залізничній галузі. Ми пишаємося тим, що задаємо темп і новий галузевий стандарт бізнесу і виробничих технологій.

Для більш детального ознайомлення з нашою компанією, ми раді поділитися з вами нашим корпоративним відео.

Каталог нашої продукції